من سپاس و خداقوت به همه کسانی که در جریان کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه همیاری و همکاری نمودند.
همانطور که در جریان هستید میزان کمک‌های کالایی و اقلام ضروری به حد کفایت برای فاز نخست بحران رسیده است و باید به فکر بازسازی سریع زیربناهای آسیب دیده بود.

✔️در ادامه اقدامات چابک جامعه مدنی و بخش خصوصی، از روزچهارشنبه پی گیری‌هایی از جانب برخی موسسات مدرسه‌ساز و اتاق بازرگانی برای نقش آفرینی در بازسازی مناطق زلزله زده آغاز شد.
➖در نشست نمایندگان ما با اداره کل نوسازی و توسعه تجهیز مدارس کرمانشاه، آمار مدارس تخریب شده و نیازمند بازسازی یا ترمیم اخذ شده است.
➖بر اساس آمار مأخوذه ۸۱ مدرسه نیازمند تخریب و بازسازی هستند که حدود ۳۵ مدرسه توسط خیرین محلی و سازمان‌های عمومی تعهد شده است و حدود ۴۵ مدرسه باقی مانده است.

✔️#پویش_ایران_من به همراه موسسه خیریه مهرگیتی قصد دارد در یک اقدام هم افزا، کمک‌های بخش خصوصی و اتاق‌های بازرگانی را با کمک‌های مردمی، در قالب مؤسسات مدرسه ساز و پویش‌های مدنی، پیوند بزند و ساخت این تعداد مدارس را به عهده بگیرد و به شیوه‌ای چابک و سریع مبادرت به ساخت آن‌ها نماید.

در چند روز گذشته تماس‌ها و اعلام آمادگی‌های متعددی در این راستا از سوی سازمان‌های مردم نهاد، اشخاص، شرکت‌ها و تشکل ها به عمل آمده است.
برای جلوگیری از پراکندگی، موازی کاری و همچنین بوجود آوردن بهره‌وری بیشتر در هزینه و مدیریت کار، لازم است تمام این تلاش‌های نیک با هم پیوند بخورند.

پویش ایران من از شما دعوت می‌کند چنانچه تمایل به همکاری در ساخت مدارس زلزله زده استان کرمانشاه را دارید جهت هماهنگی با
اکانت تلگرامی @my_iranschoo و یا
شماره ۲۶۲۹۱۵۲۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
ضمناٌ مستحضر باشید که این کار در قالب پویشی مشترک با هشتگ #ازنومیسازیم در فضای مجازی منتشر می شود و شما هم می توانید در انتشار آن همکاری نمایید.

? شماره حساب جهت واریز وجوه:
۸۱۵-۸۱۹-۲۸۲۸۲۰۰۰-۳
?شماره شبا: ۱۳۰۵۶۰۰۸۱۵۸۱۹۲۸۲۸۲۰۰۰۰۰۳
?شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۵۱۹۹۵۳۹ بانک سامان شعبه ایران زمین-موسسه خیریه مهر گیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *