مدرسه 6 کلاسه «ایران من 37» با حضور مقامات وزارت آموزش و پرورش در روستای اسلام آباد کنارک واقع در شهرستان چابهار افتتاح می شود.
  به گزارش ایسنا : منطقه سیستان و بلوچستان، مدرسه‌ «ایران من 37» با حضور مسئولین وزارت آموزش‌وپرورش، پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق بازرگانی، جمعی از اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و سیستان و بلوچستان و مدیر کل نوسازی مدارس این استان، روز پنجشنبه 17 اسفند در کنارکِ چابهار افتتاح می‌ شود.
   5 مدرسه دیگر شامل «ایران من 40» در روستای شوشگیم شهرستان راسک ، «ایران من 47» در شيشگيدر شهرستان سرباز، «ایران من 45» در روستای زهک شهرستان نیک‌شهر، «ایران من 44» در روستای بادکوب شهرستان قصر قند و «ایران من 43» در روستای گازگز شهرستان قصر قند افتتاح خواهند شد.

متن اصلی خبر را اینجا بخوانید.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *