در تاریخ 4 خرداد ماه ، گردهمایی با حضور برگزیده ای از کارآفرینان با عنوان “شبی برای ایران من ” در جهت حمایت مالی از پویش مدرسه سازی ایران من برگزار شد.

گردهمایی با عنوان “شبی برای ایران من” در تاریخ 4 خرداد ماه سال جاری، در محل اتاق بازرگانی ایران برای معرفی بیشتر و حمایت مالی از پویش ایران من برگزار شد.

در این گردهمایی سرکار خانم گیتی نژاد؛ رئیس موسسه مهرگیتی به ارائه گزارش از روند بازسازی از مدارس و پروژه های در دست اقدام پرداخت و سپس هنرمند عزیز کشورمان جناب آقای سهیل محمودی به ایراد نطق گیرای در خصوص لزوم مشارکت کارآفرینان و بزرگان بخش خصوصی در روند بازسازی و سرمایه گذاری در بخش آموزشی کشور پرداخت.

سپس، جناب آقای دکتر سلطانی؛ نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران، با بیان لزوم این پویش در زیرسازی برای توسعه پایدار به معرفی بسته های حمایتی پویش ایران من در قالب سه بسته( 6 مدرسه، 28 مدرسه و 55 مدرسه) پرداخت. در این شب تعداد 90 کارآفرین  به جمع حامیان پیوستند و برای حمایت مالی از پویش ایران من اعلام آمادگی کردند.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *