✨پویش ایران من به عنوان حرکتی نوین در عرصه مدرسه‌سازی، در نظر دارد با ساخت سه مدرسه توسعه پایدار در سه روستای مرزی ایران برای به حرکت درآوردن چرخ‌های توسعه روستایی با مردم همگام شود.
?این مدارس چند ویژگی شاخص دارد که آن را از مدارسی که ساخته شده و یا در حال ساخت است متفاوت می سازد:
برخورداری از کاربری‌های گوناگون،سازگاری با معماری بومی و استفاده از اصول معماری سبز، توانمندی اجتماعی- اقتصادی ساکنان روستا و منطقه از مهمترین ویژگی های این مدرسه خواهد بود.
ما در ایران من تلاش داریم تا با همراهی و مشارکت سایز ذی نفعان اعم از دولت، بخش خصوصی، سازمان‌های مردم‌نهاد و جامعه محلی با به حداکثر رساندن بهره وری در سرمایه و زمان ساخت الگویی نوین از ساخت مدارس در ایران ارائه دهیم .
☀️در حال حاضر طراحی مدرسه روستای سیدبار جدگال در منطقه دشتیاری چابهار به اتمام رسیده و مجوزهای لازم جهت ساخت از نوسازی مدارس استان اخذ شده و در مرحله پیدا کردن شرکت پیمانکاری حرفه ای و مناسب برای این پروژه هستیم.
✅شرکت مهندسی که به اینکار نگاه انتفاعی صرف نداشته باشد و او نیز بخواهد همسو با ما اثری ماندگار در راستای مسئولیت اجتماعی سازمانی خود ایفا نماید.
چنانچه شرکتی را می شناسید که تمایل به مشارکت در این پروژه را دارد به دفتر ایران من معرفی نمایید.
شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر 26291521

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *