زاهدان – ایرنا – 6 مدرسه خیری روز پنجشنبه به همت پویش «ایران من» در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.

نایب‌ رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در حاشیه راه اندازی این مدارس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مدارس سه تا 6 کلاسه مقطع ابتدایی در شهرستان های زهک، سرباز، راسک، قصرقند، چابهار و نیکشهر افتتاح شده است.
پدرام سلطانی افزود: در پویش مدرسه سازی «ایران من» نام کشور عزیزمان را بر اسامی خیران و نیکوکارانی که از ساخت مدارس حمایت می‌ کنند مقدم دانسته ایم.
وی تصریح کرد: نام ایران تقویت کننده احساس مسئولیت پذیری دانش‌ آموزان این مدارس نسبت به کشور خواهد بود.
وی ادامه داد: پویش ایران من به دنبال ساخت 100 مدرسه در 18 استان کشور است که تاکنون بیش از 40 مدرسه در این پویش به بهره برداری رسیده است.
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تمام مدارس پویش «ایران من» با وجود تفاوت هایی که در زمینه زبان، نژاد، قومیت و سایر عناصر فرهنگی دارند در نام ایران مشترک هستند.
به گزارش ایرنا پویش «ایران من» از سال 1393 با همت جمع بزرگی از کار آفرینان و فعالان اقتصادی کشور آغاز به کار کرده است.

متن کامل خبر را اینجا بخوانید.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *