مدرسه ایران من(20) به همت نیکوکاران کارآفرین و فعالین اقتصادی پویش ایران من با حضور جمعی از بازرگانان و مسئولین در تاریخ 5آبانماه ۹۵ در روستای کهنه جلگه واقع در شهرستان مانه و سملقان، استان خراسان شمالى، نوسازی، تجهیز و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی  پویش ایران من؛  روز چهار شنبه 5 آبان ماه مدرسه ایران من 20 از پروژه 100 مدرسه ایران من در روستای کهنه جلگه در مراسمی  با حضور مسئولین استانی، همراهان موسسه مهرگیتی، حامیان، نیکوکاران پویش ایران من و اهالی و دانش آموزان این روستا به افتتاح رسید.

در این مراسم پدرام سلطانی و امید ملک به ایراد سخنرانی و معرفی بیشتر پویش ایران من پرداختند و بیان کردند که توسعه پایدار کشورمان منوط به گسترش عدالت آموزشی و توسعه در حوزه آموزش و پرورش است.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *