کرمانشاه – ایرنا – سه مدرسه ساخته ‌شده از سوی پویش «ایران من» با حضور نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران روز چهارشنبه در استان کرمانشاه به بهره ‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، به نقل از روابط عمومی پویش ایران من، 6 مدرسه ساخته شده از سوی این انجمن در روستاهای «انارک، طهنه ‌سفلی، زنگی‌ چقا، حاجی‌ علیان، تراب و گوهرآباد» شهرستان کرمانشاه ساخته شده که سه مدرسه دیگر فردا به بهره برداری می رسد.
نائب رییس اتاق بازرگانی ایران در مراسم افتتاح این مدارس در منطقه محروم سرفیروزآباد کرمانشاه گفت: حامیان پویش ایران من و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی به این مسئله ایمان آورده‌اند که سرمایه ‌گذاری روی آموخته‌های نسل آینده با ارزش‌ ترین و پرثمرترین فعالیت اقتصادی است.
پدرام سلطانی افزود: ما با سرمایه‌ گذاری روی عدالت آموزشی کاری می‌کنیم که نسل آینده بتوانند اقدام های فعالان اقتصادی در راستای توسعه اقتصادی را ادامه دهند و روند توسعه را تقویت کنند.
مؤسس پویش ایران من اظهار داشت: رویکرد بخش خصوصی به مقوله مدرسه‌ سازی این است که «آموزش سنگ بنای توسعه است». ما معتقدیم بدون توسعه آموزشی به توسعه اقتصادی نخواهیم رسید.
وی با تأکید بر این نکته که هیچ سرمایه‌گذاری‌ پرمنفعت ‌تر از سرمایه‌گذاری در عرصه آموزش نیست، تأکید کرد: مدارس کارخانه‌هایی هستند که ارزشمندترین کالاها یعنی انسان‌های فرهیخته و تحصیل‌ کرده را تولید می‌کنند؛ بدیهی است که منافع سرمایه ‌گذاری در عرصه آموزش می‌تواند در طول صدها سال شامل جامعه به طور کلی، کشور و تمامی جهانیان شود.
در مراسم افتتاح این مدارس کیوان کاشفی رییس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و نظری مدیرکل توسعه و تجهیز و نوسازی استان کرمانشاه نیز حضور داشتند.

متن اصلی خبر را اینجا بخوانید.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *