همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، مدرسه ایران من 2، در یکی از روستاهای شهرستان خرمشهر (حفار شرقی) توسط نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران و با حضور جمعی از مسئولان سازمان نوسازی مدارس و آموزش پرورش خوزستان، هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی شهرستان خرمشهر و اهواز به بهره برداری رسید.

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، مدرسه ایران من 2، در یکی از روستاهای این شهرستان (حفار شرقی) توسط پدرام سلطانی؛ نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران و با حضور جمعی از مسئولان سازمان نوسازی مدارس و آموزش پرورش خوزستان، هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی شهرستان خرمشهر و اهواز به بهره برداری رسید. اين مدرسه با مساحتی بالغ بر 2000 متر مربع و با زیر بنای اموزشی 645 متر، علاوه بر پنج كلاس درس، داراييك سالن ورزشي با تجهیزات کامل نيزمي باشد. مدرسه ایران من 2 با مشارک جوانان کارآفرین اتاق بازرگانی و از محل اعتبارات ملی با هزینه ای بالغ بر 580 میلیون تومان به بهره برداری رسید. نائب رئیس اتاق بازرگانی ، در مراسم افتتاح مدرسه ایران من 2 در روستای حفار شرقی، خطاب به دانش آموزان اظهار امیدواری کرد که کودکان مدرسه ایران من ، با سعی و تلاش و با یادگیری علم و دانش، فردای شهرشان را روشن تر از دیروز و امروز ترسیم کنند. وی بیان داشت: نام این مدارس “ایران من” گذاشته شده است، با این امید که فرزندان عزیز این کشور که در این مدارس تحصیل می‌کنند حس دوست داشتن وطن در آنها روز به روز بیشتر شود و بدانند کسانی که این مدارس را برای آنها ساخته‌اند شوق و تلاششان برای تسهیل شرایط تحصیلی و دسترسی مطلوب کودکان به آموزش و دانش است. سلطانی با تقدیر و تشکر از موسسه مهر گیتی به عنوان مجری و حلقه واسطه این امر نیک ادامه داد: پویش مدرسه سازی ایران من در نظر دارد با کمک کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور پروژه مدرسه‌سازی به همین نام را در مناطق دور افتاده و محروم کشور ادامه دهد. مجموعه مدارس “ایران من” توسط تعدادی از جوانان کار آفرین اتاق بازرگانی ایران در حال ساخت می باشد. اولین مجموعه از این مدرسه پاییز 93، در استان لرستان افتتاح گشته و در حال حاضر 8 مدرسه در حال ساخت و نزدیک به بهره برداری می باشد.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *