کار داوطلبانه آموزشی بولیوی

مرکز Biblioworks در کشور بولیوی از مراکز موفق در دنیا است.

این مرکز  با تمرکز بر فعالیت‌های داوطلبانه توانسته است با فرایند آموزش و #سوادآموزی کودکان مناطق فقیرنشین بولیوی هم آن‌ها را برای یک آینده درخشان توانمند سازد و هم از شاخص جرم و جنایت (در طولانی مدت) بکاهد.

 و یا کتاب خانه‌های کوچک که توسط داوطلبان ساخته می شود در راستای هدف سوادآموزی خود فعالیت می‌کند.

داوطلبان مختلفی از سراسر دنیا در این پروژه شرکت کرده‌اند سرشار از عشق و علاقه به کودکان هستند.به معنای واقعی آن‌ها خود را وقف کودکان کرده‌اند.

زبان بومی مردم این روستاها که در آمریکای جنوبی زندگی می‌کنند زبان اسپانیایی هست و این تجربه جدید برای بیشتر داوطلبان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر را می‌توانید در سایت این مرکز کسب کنید.

فرصت‌های داوطلبانه هیمالیا

مرکز فرصت‌های داوطلبانه هیمالیا، یک مدرسه را در کوهپایه‌های منطقه هیمالیا تأسیس کرد تا بتواند جامعه محلی را با فرهنگ‌های خارجی آشنا کند.

 تمرکز اصلی آن ها بیشتر بر روی #آموزش زبان انگلیسی به کودکان این منطقه است.

دلیل اقدام آنها هم این بوده که منابع آموزشی و انسانی همواره در کوهستان‌ها با کمبود روبه‌رو بوده است و کودکان از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار نیستند.

 آن‌ها از طریق ایجاد بستر فعالیت داوطلبانه، علاوه بر بالا بردن سطح آموزش #زبان_انگلیسی کودکان منطقه خود به افزایش نرخ گردشگری و توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه خود کمک شایانی کرده‌اند.

 

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *