?ثبت‌ نام مدارس چند روزی است که آغاز شده اما مؤسسان و مدیران مدارس غیر دولتی نه‌تنها با توجه به شرایط احتمالی شیوع بیماری #کرونا در پاییز و زمستان، تغییری در میزان شهریه و نحوه پرداخت آن نداده‌اند، بلکه یک قدم جلوتر گذاشته‌ و شهریه‌ها را همچون سال‌های گذشته ۱۵درصد و حتی بیشتر افزایش داده‌اند.

? تصمیمی که در آن تعطیلی احتمالی دوباره مدارس و تعلیق فوق برنامه‌ها دیده نشده است. در این میان این پدرها و مادرها هستند که حیران مانده‌اند، آن هم در شرایطی که #وزارت_آموزش_و_پرورش در این شرایط بلاتکلیفی والدین سکوت کرده است.

?شهریه مدارس غیر دولتی در حالی افزایش پیدا کرده که بسیاری از والدین دانش‌آموزان هنوز بر سر بقیه #شهریه سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با مدیران این مدارس اختلاف دارند و درخواست‌شان برای برگشت شهریه مربوط به کلاس‌های فوق برنامه، سرویس مدرسه، اردوها، ناهار ظهر و … که مدرسه بابت آن از اسفند تا پایان خرداد هیچ هزینه‌ای نداده به نتیجه نرسیده است.

? بر اساس گزارش‌های رسیده، مدارس دولتی در این مدت با افزایش ثبت نام‌ها نسبت به سال‌های قبل مواجه بوده‌اند و پذیرای دانش‌آموزان از #مدارس_غیر_دولتی هستند.

?علاوه بر #کرونا، #افزایش_تورم و کمتر شدن توان اقتصادی خانوارها باعث روی آوردن خانوارها برای ثبت نام در مدارس دولتی شده است.

❓به نظر شما به زودی با انفجار جمعیت در مدارس دولتی مواجه خواهیم بود؟

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *