ایران من در گفتگو با ایلنا: 4 مدرسه “ایران من” در سیستان و بلوچستان افتتاح می‌شود.

مینا کامران، مدیر اجرایی پویش “ایران من” در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: در روزهای چهارشنبه 26 و پنجشنبه 27 مهر ماه 4 مدرسه توسط انجمن فعال ” ایران من ” در سیستان و بلوچستان افتتاح خواهد شد .

کامران افزود: “ایران من” ، انجمن فعال در حوزه توسعه آموزشی و مدرسه سازی است که 100 مدرسه در نقاط کمتربرخوردار و مرزی ایران ساخته و یا در حال ساخت دارد . 

وی افزود: این انجمن در حال حاضر 15 مدرسه نیز در استان سیستان و بلوچستان درحال ساخت دارد که 4 مدرسه آن طی دو روز آینده افتتاح خواهد شد.

کامران عنوان کرد: این 4 مدرسه عبارتند از : دوکلاسه در روستای سرگه لادیز میرجاوه، مدرسه دوکلاسه در روستای رودگر میرجاوه ، مدرسه ابتدایی سه کلاسه در اسلام آباد جالق سراوان،مدرسه ابتدایی سه کلاسه در سیب و سوران ، که این مدارس با مشارکت اداره کل نوسازی استان به بهره برداری خواهند رسید.

خبر را در منبع اصلی بخوانید.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *