طی مراسمی با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی، در تاریخ 24 آذر ماه، مدرسه یران من 26 روستای گلزور در شهرستان آبیک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق قزوین؛ مدرسه ایران من در روستای گلزور به همت جمعی از کارآفرینان، مؤسسه خیریه مهر گیتی و با مشارکت اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین احداث شده است.

در مراسم افتتاح مدرسه ایران من گلزور از کارآفرینان، دکتر پدرام سلطانی نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران، اعضای هیات رئیسه اتاق قزوین، خیرین مؤسسه خیریه مهر گیتی، تلاشگران اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش آبیک، مدیر دبستان و سایر تلاشگران تقدیر صورت گرفت.

این مراسم که با حضور مسئولان اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین و اداره آموزش و پرورش شهرستان آبیک و خیرین مؤسسه مهر گیتی برگزار شد، مدرسه ایران من «شماره ۲۶» روستای گلزور بخش بشاریات شهرستان آبیک افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

پشتیبانی مدارس ایران منمشاهده نوشته ها

Avatar for پشتیبانی مدارس ایران من

ایران من ادای دین ما در جهت برآوردن وظیفه اخلاقی و مسئولیت اجتماعی به کودکان مناطقی است که به واسطه زندگی در نقاط دور از مرکز، دور افتاده نامیده، به حاشیه رانده شده اند و مورد بی مهری و محرومیت قرار گرفتند تا یاد بگیریند و بگیریم که همه خاک این وطن با ارزش است و آنچه این خاک را بارور می کند اراده، دانش و کوشش جمعی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *